Jak na levné letenky ???

Pokud nevíte, kde hledat levnější letenky, sepsali jsme pro Vás pár tipů. Čtěte níže.

Nízkonákladové letecké společnosti.
Místo normálních aerolinek se prvně koukněte na nízkonákladové letecké společnosti. Nízkonákladové aerolinky mají letenky nejlevnější a jsou ideální pro cestování na prodloužený víkend., protože v základní ceně jejich letenek jsou pouze příruční zavazadla. Za každé odbavené zavazadlo se nyní musí připlatit. Patří mezi ně: WizzAir, Easy Jet, RyanAir, Transavia a další. Více zde.

Sledujte webové stránky, které nabízejí chybné letenky
Na internetu existují webové stránky, které nabízejí chybné tarify letenek- tzn. letenky se poté dají pořídit za poloviční, nebo ještě nižší ceny. Nevýhodou těchto letenek je, že jsou dostupné pouze v určité termíny. Pokud jste ale flexibilní, neváhejte a můžete letenky koupit velmi výhodně. My máme zkušenosti s webovou stránkou Zaleťsi, kde jsme sehnali letenky do New Yorku za pouhých cca 6700 Kč. Nejednalo se o žádnou nízkonákladovou společnost, ale letěli jsme s American Airlines. Letušky se o nás velmi dobře staraly a v ceně bylo i několik jídel a neomezené množství nealkoholických nápojů.
Další webové stránky, které nabízejí chybné tarify, jsou: Akčníletenky, Honzovi letenky, Levné letenky, Letenky levně a další.

Kupujte letenky s předstihem
U všech letenek (kromě chybných tarifů) platí pravidlo ,,Čím dřív se koupí, tím levnější jsou“. Letecké společnosti s přibývající obsazeností letadla letenky zdražují.

Vybírejte si správné termíny
Možná už jste si všimli, že ceny letenek jsou také ovlivněné některými událostmi (př. Vánoce, Nový rok, Velikonoce, v okolí svátků). V určitém období mohou letenky být dražší, než za normální situace. V období blízko státních svátků, Vánoc, Velikonoc více lidí cestuje, protože si nemusejí vybírat v práci tolik dnů dovolené, jako za normální situace. Může se tedy stát, že letenky budou v tomto období vyprodané nebo drahé.

Nebojte se přestupů nebo kombinací různých dopravců
Přestupní letenky mohou v některých případech vyjít levněji, protože linky do některých destinací jsou málo vytížené.

Příspěvek vytvořen 64

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek